Eğlence ve Hobi Danışmanlığı

Özel etkinlikler, festivaller gibi organizasyonlar ve dalış, yelkencilik, fotoğrafçılık gibi hobi kulüpleri hakkında ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

Vergi Danışmanlığı

Yerel vergi mevzuatı, vergi oranları, uygulanacak prosedürler gibi konularda uzman ve tecrübeli ekiplerden bilgilendirme ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gayrimenkul - Emlak Danışmanlığı

Türkiye’de veya yurtdışında konut piyasalarındaki gelişmelerden, trendler ve gayrimenkul alım/satımları ile karşılaştırmalı tekliflere kadar her türlü konuyu konusunda uzman danışmanlara sorabilirsiniz.

Hukuk Danışmanlığı

Hukuki bilgilendirme ve tedbirler gibi ihtiyaç duyulan konularda danışmanlarımızdan tavsiye alabilirsiniz.**

Mimari ve Peyzaj Danışmanlığı

Konutunuzda yapacağınız renk, aksesuar, ev tekstili, aydınlatma gibi düzenlemeler ve bahçe dizaynı için tarafınıza yönlendireceğimiz uzmanlara danışabilirsiniz.***

Teknoloji Danışmanlığı

Bilgisayarınızın arızalanması veya program/mail kurulumu, yazıcının tanıtılması gibi teknik destek gerektiren durumlarda DenizÖzel Asistans danışmanınızdan telefonda destek alabilir veya adresinize servis gönderilmesini talep edebilirsiniz.****

*Danışmanlık hizmetleri hafta içi mesai saatleri içerisinde verilmektedir.
**Hukuk Danışmanlığı hizmeti tavsiye hizmetidir, çözüm niteliğinde değildir.
***Mimari ve peyzaj danışmanlığı hizmetleri İstanbul il sınırlarında geçerlidir.
****Yalnızca İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya illerinde verilmektedir. Hafta içi ve Cumartesi günü 09.00-18.00 arasında hizmet verilmektedir. Resmi tatiller ve Pazar günleri hizmet verilmemektedir. Hizmet sadece organizasyondan ibaret olup oluşacak tüm masraflar (servis, işçilik, parça değişimi) müşteri tarafından karşılanacaktır.

Yukarıda belirtilen hizmetler Mondial Assistance tarafından sunulmaktadır. Hizmetlerin sunulmasında DenizBank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Banka, dilediği zaman sunulan hizmetlerin koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ödeme yapılması gereken hizmetlerde, ödemenin DenizBank kredi kartları ile yapılması gerekmektedir. İndirimli sunulan hizmetlerde, indirimden yararlanabilmek için ödemenin DenizBank kredi kartları ile yapılması gerekmektedir. Bu hizmetlerden yararlan müşterilerin belirtilen şartları kabul etmiş olduğu sayılır.