Yeni doğan bebek bakımı

Yeni doğan bebeğinizin bakımında desteğe ihtiyacınız olduğunda DenizÖzel Asistans yardımınıza yetişiyor, sizi konusunda uzman kişilerle bir araya getiriyor.*

Acil ilaç gönderimi

Acil ilaç ihtiyaçlarınızda DenizÖzel Asistans bir telefonla reçeteli ilaçlarınızı kapınıza kadar getiriyor, üstelik gönderim için hiçbir masraf almıyor.**

Diyetisyen & Sağlıklı Yaşam Danışma Hizmeti

Dengeli, sağlıklı ve yeterli beslenmek için tüm sorularınızı telefonun diğer ucundaki diyetisyeninize danışabilirsiniz.

*Yeni doğan bebek bakımı hizmetinde konusunda uzman kişilerin gönderilmesinin organizasyonu sağlanmaktadır. Hizmetten yararlanmak istenildiğinde masraflar müşteriye aittir.
**Acil ilaç gönderimi hizmetinde ilaç masrafları müşteriye aittir, yılda 2 defa gönderim ücreti DenizÖzel tarafından karşılanmaktadır. Doktor reçetesi olmadan ilaç gönderilmez. Hastanın kronik hastalığına yönelik, hayati önem taşıyan ilacı (Astım, Yüksek Tansiyon, Kalp Hastalığı, Diyabet ilaçları, vb) eski reçeteli dahi olsa, kısa sürede alınması gerekiyorsa firma doktorlarının onay vermesi ile hizmet sağlanabilir.

Yukarıda belirtilen hizmetler Mondial Assistance tarafından sunulmaktadır. Hizmetlerin sunulmasında DenizBank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Banka, dilediği zaman sunulan hizmetlerin koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ödeme yapılması gereken hizmetlerde, ödemenin DenizBank kredi kartları ile yapılması gerekmektedir. İndirimli sunulan hizmetlerde, indirimden yararlanabilmek için ödemenin DenizBank kredi kartları ile yapılması gerekmektedir. Bu hizmetlerden yararlan müşterilerin belirtilen şartları kabul etmiş olduğu sayılır.