smsÖZEL(6935) ile hayatınız kolaylaşıyor!

Özel Bankacılık müşterilerimiz için özel olarak sunduğumuz smsÖZEL(6935) hizmeti ile hesap bilgilerinize artık çok daha kolay ve zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne OZEL, FON, HISSE, BES, EKSTRE ve kredi kartınızın son dört hanesi veya IBAN kelimelerinden birini yazarak 6935’e gönderdiğinizde, varlık bilgileriniz anında sms ile tarafınıza bildirilir.*

  • Mesaj menüsüne OZEL yazarak 6935’e gönderildiğinde; tüm bakiye bilgileri ilgili para birimlerinde SMS ile bildirilir.
  • Mesaj menüsüne FON yazarak 6935’e gönderildiğinde; portföydeki tüm yatırım fonlarıyla ilgili bilgi SMS ile bildirilir.
  • Mesaj menüsüne HISSE yazarak 6935’e gönderildiğinde; portföydeki tüm hisseler, lot ve anlık TL karşılığı olarak SMS ile bildirilir.
  • Mesaj menüsüne BES yazarak 6935’e gönderildiğinde; portföyde mevcut olan BES poliçe numaraları ve birikimler SMS ile bildirilir.
  • Mesaj menüsüne EKSTRE ve kredi kartının son 4 hanesini yazarak (EKSTRE 1234) 6935’e gönderildiğinde; ilgili kartın güncel harcama tutarı, hesap kesim tarihi, son ödeme tarihi ve güncel limit bilgisi SMS ile bildirilir.
  • Mesaj menüsüne IBAN yazarak 6935’e gönderildiğinde; vadesiz Özel Bankacılık hesaplarının IBAN numaraları SMS ile bildirilir (TL, EUR ve USD bazında).

Tüm operatörlerden ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz smsÖZEL(6935) hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için size özel hattınız 0850 222OZEL(6935)’i arayabilirsiniz.

* DenizBank sisteminde kayıtlı olup, yalnızca tek hesaba tanımlı cep telefonu numarası ile hizmetten yararlanılabilir. Birden fazla hesaba tanımlı numaralar hizmetten yararlanamaz. Hizmetten yararlanmak istemiyorsanız 0850 222OZEL(6935)’i arayarak iptal talebinizi iletmeniz yeterlidir.