Deniz Private Kredi Kartı, sadece DenizBank Özel Bankacılık müşterilerine özel, alışverişten seyahate yaşamın tüm keyifli anlarında ayrıcalıklı olduklarını hissettirmek için tasarlanmış özel bir kredi kartıdır.

Kredi Kartı şifrenizi 0850 222OZEL’i arayarak müşteri temsilcinizle oluşturabilir veya SMS ile anında belirleyebilirsiniz.

Şifrenizi SMS ile belirlemek için cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne SIFRE boşluk dört haneli kendi belirlediğiniz şifreyi yazıp tekrar boşluk bırakın, kart numaranızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı ekleyip 3280’e gönderin, şifrenizi anında oluşturun. Kartınızın arkasındaki imza bandını imzalamayı unutmayın.

Deniz Private Kredi Kartı’nızla tüm harcamalarınızdan bonus kazanır, birikmiş bonuslarınızla 250.000'i aşkın üye işyerinden bedava alışveriş yapabilir, program ortaklarında ekstra bonus ve taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Deniz Private Kredi Kartı standart bonus kartlardan daha yüksek bonus kazandırır.

DenizBank Özel Bankacılık müşterilerine özel 10.000TL ve yabancı para karşılığı günlük ATM çekim limitiyle nakit ihtiyaçlarınızı 7/24 karşılayabilirsiniz.

Deniz Private Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz 0850 222OZEL (6935)'i arayarak uçak biletlerini alırken, birikmiş alışveriş bonuslarını 3 kat değerli olarak kullanabilir. Yalnızca alışverişlerden kazanılan bonus puanlar 3 kat değerli olarak kullanılabilmektedir. Kampanyalardan kazanılan bonuslar 3 kat değerli bonus kampanyasına dâhil değildir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Deniz Private Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz 0850 222OZEL(6935)'i arayarak uçak bileti aldığında alan vergisini birikmiş alış veriş bonusları ile 3 kat değerli olarak ödeyebilir. Kampanyaya yalnızca alışverişlerden kazanılan bonus puanlar dâhildir. Kampanyalardan kazanılan bonuslar 3 kat değerli bonus kampanyasına dâhil değildir.

Yurtdışı gidiş-dönüş uçak biletlerinizi Deniz Private Kredi Kartı’nızla 0850 222OZEL(6935)’i arayarak aldığınızda havalimanına ücretsiz tek yön transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Deniz Private Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz 0850 222OZEL(6935)'i arayarak ücretsiz vize danışmanlığı hizmetinden yararlanabilir ya da detaylı bilgi alabilirler. Kart Sahiplerinin vize başvurusu için şirket tarafından verilecek vize danışmanlık bedeli her bir kart sahibi için yılda bir defaya mahsus olmak üzere karşılanacaktır. Hizmet yalnızca İstanbul il sınırları içerisinde geçerlidir. Vize danışmanlık ve kurye dışında konsolosluk tarafından istenen ve kart sahibi tarafından karşılanacak ücretler: Konsolosluğa ödenen vize ücreti, aracı kuruma yapılan başvurularda aracı kurum ücreti, randevu ile çalışan konsolosluklarda randevu ücreti, seyahat sağlık sigorta ücreti, konsoloslukların talep ettikleri UPS kargo teslimat ücreti kart sahiplerine aittir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Pazar kahvaltıları %30 indirim uygulaması pazar günleri Türkiye’deki tüm kafe ve restoranlarda Deniz Private Kredi Kartı’nızla yaptığınız ödemelerde geçerlidir. İndirime hak kazanabilmeniz için işlemin pazar günü 09.00 – 13.00 saatleri arasında yapılması gerekmektedir. İndirimden yararlanmak için DenizPrivate kartın son bir ay içerisinde en az bir kez kullanmış ve son ekstre tutarının 4.000 TL üzerinde olması gerekmektedir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Tek seferde ve aynı gün içerisinde en fazla 50 TL, bir ay içerisinde maksimum 200 TL indirim kazanılabilir.

İndirimden asıl kart sahibi ile birlikte sadece tek bir ek kartı yararlanabilmektedir.

İndirim tutarları işlemin yapıldığı Pazar gününü takip eden hafta içerisinde kredi kartınıza TL karşılığı olarak iade edilmektedir.

Tek seferde en fazla 40 TL, bir ay içerisinde maksimum 200 TL indirim kazanılabilir. İndirimden yararlanmak için DenizPrivate kartın son bir ay içerisinde en az bir kez kullanmış ve son ekstre tutarının 4.000 TL üzerinde olması gerekmektedir.

İndirimlerden asıl kart sahibi ile birlikte sadece tek bir ek kartı yararlanabilmektedir.

İndirim tutarı, harcamanın yapıldığı ayı takip eden ay içerisinde kredi kartınıza iade edilmektedir.

DenizÖzel Asistans hizmetleri, Mondial Assistance tarafından Yol Yardım Hizmetleri, Konut Yardım Hizmetleri, Bilgi ve Rezervasyon Hizmetleri, Organizasyon Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri, İndirimli Transfer Hizmetleri sunulmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Deniz Private Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz, 0850 222OZEL(6935)’i arayarak DenizÖzel Asistans Hizmetleri ilgili detaylı bilgi alabilir ve yararlanma koşullarını öğrenebilir.

Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlerinde, seyahat bilet bedelinin en az %50’sini Deniz Private Kredi Kartı ile ödeyen müşterilerimiz ferdi kaza sigortasından faydalanır. Uçak, otobüs, gemi, tren ile seyahat edilmesi durumlarında seyahat/otel konaklama bedelinin en az %50’sinin Deniz Private Kredi Kartı ile ödenmiş olması gerekmektedir.

Ücretsiz ferdi kaza sigortası ile asıl ve ek kart sahiplerinin maruz kalacakları kazalar neticesindeki ölüm ve daimi maluliyet (sürekli tam sakatlık) halleri 25.000 USD'ye kadar teminat altına alınmaktadır. Ölüm halinde, sigortadan kanuni varisler yararlanmaktadır. Söz konusu kazanım, seyahatin ilk 90 günü içinde gerçekleşmiş olması ve hasar olduğu takdirde gerekli belgelerin 30 gün içerisinde iletilmesi gerekmektedir.

Ödenecek tazminat tutarı maksimum 25.000 USD ile sınırlıdır. Ferdi kaza sigortasından kart hamili ile birlikte seyahat eden eş ve 18 yaşına kadar çocukları da yararlanır.

Deniz Private Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz 0850 222OZEL(6935)'i arayarak %20 indirimli kuru temizleme hizmetinden yararlanabilirler. Talepler, hafta içi 09.00-19.00, Cumartesi 09.00-18.00 saatleri arasında alınabilir (resmi tatiller, dini tatiller, yılbaşı ve pazar günleri hariçtir). Ücretsiz adrese teslim kuru temizleme hizmeti sadece İstanbul ili sınırları içerisinde geçerlidir. İndirim işlem anında yansıtılır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Size özel ayrıcalıklarla zenginleştirilen Deniz Private Kredi Kartı’na sahip olabilmek için, DenizBank Özel Bankacılık müşterimiz olmanız yeterli.

Özel Bankacılık müşterilerimiz DenizBank Özel Bankacılık Merkezlerinden Deniz Private Kredi Kartı başvurusu yapabilir.

  • ATM’lerden
  • 0850 222 OZEL (6935)’ten
  • İnternet bankacılığından
  • Tüm DenizBank şubelerinden
  • ICBC Turkey* ve online tahsilat yapan PTT merkez ve şubelerinden*
  • Garanti Bankası ödeme noktalarından* ve Garanti Paramatiklerden* yapabilirsiniz.

*Bu noktalardan yapacağınız ödemeler için ekstrenize, işlem ücreti yansıtılacaktır.

PTT’den kredi kartı ödeme ücreti işlem bazında 2,50 TL+BSMV
Anlaşmalı bankalarda kredi kartı ödeme ücreti işlem bazında;
Garanti: 1 TL+BSMV
Tekstil (ICBC): 2,50 TL+BSMV

KART ÜCRETLERİ
Kart TipiAsıl KartEk Kart
1.YılHer Yıl1.YılHer Yıl
Deniz Private 247 TL247 TL123.50 TL123.50 TL

***2020 yılı yıllık kart ücretleri

Diğer ücret ve faiz oranlarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Kartınızla ortak limite sahip Deniz Private ek kart başvurusunu Özel Bankacılık Merkezlerimiz ve İnternet Bankacılığından gerçekleştirebilirsiniz.

Size özel hizmet verecek, müşteri temsilcinize 0850 222 OZEL (6935) çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, İnternet bankacılığında Chat, Mobil Deniz’den Ses ve Chat, FastPay’den Ses ve Skype’dan da Sesli olarak siz değerli müşterilerimize hızlı hizmet ve destek vermekteyiz.