Özel Şoförlü Transfer Hizmeti

Havalimanı ulaşımınızda veya günlük hayatınızda DenizÖzel’in özel şoförlü transfer hizmetiyle konforlu transferin keyfini yaşayabilirsiniz.*

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman Havalimanlarından dilediğiniz noktaya özel şoförlü araçlarla transfer hizmeti km başına 2,5TL

Size özel hattınız 0850 222OZEL(6935)’i arayarak ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

*Kullanılacak otoban, feribot, park ve bekleme ücretleri transfer ücretine ilave edilecektir.
*Rezervasyon sırasında kredi kartı bilgileri sanal pos üzerinden (telefona tuşlayarak) alınacaktır. Rezervasyon değişikliği ve iptal talepleri 7/24 en az 3(üç) saat öncesinden bildirilmelidir. Bildirim saatine uymayan iptal ve değişiklikler için rezervasyon sırasında bilgilendirilmiş olması kayıt ve şartı ile transfer hizmet bedelinin yarısı tahsil edilecektir. Bildirim saatine uyan iptal ve değişikliklerde iade tutarı 3 (üç) içerisinde kredi kartına yansıtılacaktır.
*Tüm illerde minimum 25 km olarak transfer hizmeti yapılacaktır. 25 km altında kalan transfer hizmetlerinde 25 km baz alınarak ücretlendirme yapılacaktır.
*Aynı gün yapılan ve birbirini takip eden transferlerin arasında en az iki saat olması gerekmektedir.
*Rezervasyonların uçuş saatinden 12 saat öncesinde yaptırılması gerekmektedir. Araç müsaitlik durumuna göre kart sahibine hizmet sağlanacak olup aksi halde müsaitlik olmadığı kart sahibine bildirilecektir.
*Rezervasyonlar mesai saatlerinde, gün içerisinde 09:00/18:00 saatleri arasında kabul edilecek olup, VIP transfer hizmetinin sağlanması 7 gün 24 saat boyunca yapılabilecektir.
*Özel günlerde(Bayram, Yılbaşı vb.) VIP transfer hizmetleri araç müsaitliğine göre sağlanacaktır.

Araç Kiralama

Bulunduğunuz veya seyahat edeceğiniz ilde araç kiralama ihtiyaçlarınızı size özel hattınız 0850 222OZEL(6935)’i arayarak karşılayabilirsiniz.**

Motovale

Aracınızla dışarı çıkıp dönüşte aracınızı kullanmak istemiyorsanız 0850 222OZEL(6935)’i arayarak Motovale hizmetinden %20 indirimle yararlanabilirsiniz. Üstelik 100 TL’ye kadar olan kullanımınız Private Limited Edition kartınızdan hediye!***

*Özel şoförlü transfer hizmeti için talebin en az 6 saat önce iletilmesi gerekmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir (Çeşme dahil), Antalya, Bodrum’da ve Dalaman Havalimanı’ndan belirli merkezlere olan transfer talepleri için geçerlidir. İptal ve değişiklik taleplerinin 7 gün 24 saat, transferden en az 3 saat önce bildirilmesi gerekmektedir. Rezervasyonlarda transfer bedeli müşterinin kredi kartından tahsil edilecektir.
** Bu hizmetten yararlanılması durumunda oluşacak masraflar müşteri tarafından ödenecektir.
***Motovale hizmeti yalnızca İstanbul içerisinde verilmektedir. Talebin en az 3 saat önce iletilmesi gerekmektedir. Talep müsaitlik durumuna göre karşılanabilecektir. 100 TL’ye kadar olan ücretsiz kullanımdan yalnızca Deniz Private kart sahipleri yararlanabilir.

Yukarıda belirtilen hizmetler Mondial Assistance tarafından sunulmaktadır. Hizmetlerin sunulmasında DenizBank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Banka, dilediği zaman sunulan hizmetlerin koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ödeme yapılması gereken hizmetlerde, ödemenin DenizBank kredi kartları ile yapılması gerekmektedir. İndirimli sunulan hizmetlerde, indirimden yararlanabilmek için ödemenin DenizBank kredi kartları ile yapılması gerekmektedir. Bu hizmetlerden yararlan müşterilerin belirtilen şartları kabul etmiş olduğu sayılır.