PRIVATE LIMITED EDITION

Sizin için, size özel bir dünya.

Mastercard World Elite ayrıcalıkları tüm dünyada yanınızda!

Private Limited Edition Mastercard kredi kartınızla yurtdışında Mastercard’ın siz özel kart sahiplerine tüm seçkin markalarda sunduğu indirim ve ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Private Limited Edition kart sahiplerimize gönderilen TAV Passport kart ayrıcalıkları hakkında detaylı bilgi almak için;

https://www.denizozel.com/limited-edition/tav-passport-kart.aspx

 • Intercontinental Hotels Group Avrupa portföyünde hafta sonu konaklamalarınızda %30’a varan konaklama indirimi
 • Hotels.com’da %10’a varan indirim
 • Araç kiralamalarda özel ayrıcalıklar
 • Yurt dışında 125 ülkede 1.000’e yakın havalimanı lounge’una giriş hakkı.

Detaylı arama için https://www.loungekey.com/en/denizprivatelimitededition/our-lounges

Seyahat ayrıcalıklarında ve yaşamın keyifli anlarında Deniz Private Limited Edition...

Mastercard World Elite ayrıcalıkları tüm dünyada yanınızda!

Deniz Private Limited Edition Mastercard kredi kartınızla yurtdışında Mastercard’ın siz özel kart sahiplerine tüm seçkin markalarda sunduğu indirim ve ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Üstelik tüm dünyada 125’ten fazla şehir ve 1.000’e yakın havalimanında anlaşmalı lounge’lara giriş hakkına sahip olarak seyahatlerinize keyifle başlayabilirsiniz.

Asistans hizmetlerinden yararlanmak için 0850 222 OZEL(6935)’i arayabilirsiniz.

Diğer ayrıcalıklarda Deniz Private Limited Edition…

 • Dry Center şubelerinde kuru temizleme hizmetinde %20 indirim ve İstanbul içerisinde adresinize ücretsiz teslimat ayrıcalığı
 • ATM’lerden günlük 10.000 TL veya bu tutarın yabancı para karşılığı kadar nakit çekim limiti
 • 250 TL altı tutarlarda temassız ödeme

0850 222 OZEL(6935)... Hattın diğer ucunda ayrıcalıklarınız var.

 • 0850 222 OZEL(6935)’i aradığınızda sesli yanıt sistemine bağlanmadan, hatta beklemeden müşteri temsilcinize ulaşabilir, tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kartınız kaybolduğunda veya çalındığında 0850 222 OZEL(6935) üzerinden kartınızı acil yenileyebilir ve öncelikli teslim alabilirsiniz.

Önemli hatırlatmalar!

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı ve blokeli olarak teslim edilmektedir. Şifrenizi aldığınızda kartınızın blokesi otomatik olarak kalkacaktır. Alışverişlerde şifre kullanımı zorunluluğu nedeniyle şifrenizi hemen kolaylıkla belirleyebilirsiniz.
 • Kredi kartı şifrenizi 0850 222 OZEL(6935)’i arayarak müşteri temsilcinizle oluşturabilir veya SMS ile anında belirleyebilirsiniz.
 • Şifrenizi SMS ile belirlemek için cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne SIFRE boşluk dört haneli kendi belirlediğiniz şifreyi yazıp tekrar boşluk bırakın, kart numaranızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki üç rakamı ekleyip 3280’e gönderin, şifrenizi anında oluşturun.

Kampanya Detayları...

 • Yurtdışında tek seferde yapacağınız 100 USD ve üzeri konaklama ve restoran-kafe harcamalarınıza %10 bonus kazanırsınız. Harcamanın yapıldığı işyeri MCC kodunun (Merchant Category Code) otel, kafe ve restoran dışında olması durumunda bonus kazanılmayacaktır. Yurtdışı restoranlarda ve konaklamalarda %10 bonus kampanyaları birlikte değerlendirilmektedir. Her iki kampanya toplamında kart sahipleri bir yıl içerisinde en fazla 200 USD karşılığı bonus almaya hak kazanabilecektir. Bonus tutarı, harcamanın yapıldığı ayı takip eden ay içerisinde kredi kartınıza maximum 1000 TL karşılığı bonus olacak şekilde yüklenecektir.
 • Yurtiçinde, tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri otel harcamalarınızda %10 bonus kazanırsınız. Bir ay içerisinde en fazla 200 TL, bir yıl içerisinde en fazla 250 TL karşılığı bonus almaya hak kazanılabilir. Harcamanın yapıldığı işyeri MCC kodunun (Merchant Category Code) otel dışında olması durumunda bonus kazanılmayacaktır. Bonus tutarı, harcamanın yapıldığı ayı takip eden ay içerisinde kartınıza yüklenecektir.
 • %30 bonus pazar kahvaltısı pazar günleri saat 09:00-13:00 arasında Türkiye’deki tüm kafe ve restoranlarda yapılacak ödemelerde geçerli olacaktır. Kart sahipleri tek seferde ve aynı gün içerisinde en fazla 50 TL, bir ay içerisinde en fazla 200 TL bonus kazanabilecektir. Harcamanın yapıldığı işyeri MCC kodunun (Merchant Category Code) kafe ve restoran dışında MCC koduna sahip olması durumunda bonus kazanılmayacaktır. Bu işlemlere ait fayda işlemin yapıldığı kartınıza bonus olarak yüklenecektir.
 • %30 bonus uygulaması cumartesi ve pazar günleri Türkiye’deki tüm sinema ve tiyatro salonlarında, gişeden yapılacak ödemelerde geçerli olacaktır. Kart sahipleri tek seferde en fazla 40 TL, bir ay içerisinde en fazla 200 TL bonus kazanabilecektir. Harcamanın yapıldığı işyeri MCC kodunun(Merchant Category Code) tiyatro ve sinema dışında MCC koduna sahip olması durumunda bonus kazanılmayacaktır. Bu işlemlere ait fayda işlemin yapıldığı kartınıza bonus olarak yüklenecektir.