DenizBank Finansal Hizmetler Grubu, müşterilerine tek bir portalden, kesintisiz olarak hizmetlerini ve ürünlerini kişiselleştirilmiş paketler halinde sunma ayrıcalığını yaşatmaktadır. Birikimlerinizi hem yurtiçi hem de yurtdışı piyasalarda, yatırım fonları, hazine bonosu, devlet tahvili, repo, eurobond, özel sektör tahvili, yerli ve yabancı hisse senedi gibi yatırım araçlarında en verimli şekilde değerlendirme olanağı sağlayan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Yatırım ürünleri; mevduat olmayıp, Denizbank A.Ş., ve diğer ilgili kuruluşların ya da Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun teminatı, garantisi, sigortası ya da herhangi bir yükümlülüğü altında değildir. Yatırım ürünleri, Devlet güvencesi altında değildir. Anaparanın yitirilmesi dâhil çeşitli yatırım riskleri içerebilir. Yatırım ürünlerinin geçmişteki performansları, gelecekteki performanslarının göstergesi değildir. Fiyatlar düşebilir ya da yükselebilir. Döviz cinsinden yatırım ürünleri, dövizdeki muhtemel dalgalanmalar nedeniyle anapara kaybı da dâhil kur risklerine maruz kalabilir. Burada yer alanlar dâhil yatırım ürünleri hakkında Banka tarafından sunulan herhangi bir bilgi hiçbir şekilde Banka’nın tavsiye veya önerisi ya da danışmanlık hizmeti olarak değerlendirilemez. Banka, yatırım ürünleri ile ilgili her türlü alım-satım şartlarını tek taraflı belirleme ve değiştirme hakkına sahiptir.

Ürünler ile ilgili soru veya şikâyetlerinizi iletmek için 444 0 801 Önce Müşteri Hattı'nı arayabilir ya da www.denizbank.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.