Birikimlerinizi, sabit getirili menkul kıymetlere kıyasla getiri ihtimali daha yüksek; fakat daha riskli araçlarda değerlendirmeyi düşünüyorsanız, Türkiye’nin ve Dünyanın önde gelen şirketlerine hissedar olmak istiyorsanız, yurtiçi ve yurtdışı hisse senedi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hisse senedinin fiyatı düştüğünde, anaparadan kaybetme riski bulunmaktadır. Hisse senedi risk seviyesi yüksek bir yatırım aracıdır. Risk iştahı yüksek yatırımcılar tarafından tercih edilebilir.

Hisse senedi işlemlerinizi Özel Bankacılık Merkezlerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Yatırım ürünleri; mevduat olmayıp, Denizbank A.Ş., ve diğer ilgili kuruluşların ya da Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun teminatı, garantisi, sigortası ya da herhangi bir yükümlülüğü altında değildir. Yatırım ürünleri, Devlet güvencesi altında değildir. Anaparanın yitirilmesi dâhil çeşitli yatırım riskleri içerebilir. Yatırım ürünlerinin geçmişteki performansları, gelecekteki performanslarının göstergesi değildir. Fiyatlar düşebilir ya da yükselebilir. Döviz cinsinden yatırım ürünleri, dövizdeki muhtemel dalgalanmalar nedeniyle anapara kaybı da dâhil kur risklerine maruz kalabilir. Burada yer alanlar dâhil yatırım ürünleri hakkında Banka tarafından sunulan herhangi bir bilgi hiçbir şekilde Banka’nın tavsiye veya önerisi ya da danışmanlık hizmeti olarak değerlendirilemez. Banka, yatırım ürünleri ile ilgili her türlü alım-satım şartlarını tek taraflı belirleme ve değiştirme hakkına sahiptir.

Ürünler ile ilgili soru veya şikâyetlerinizi iletmek için 0850 222 0 800 Müşteri Memnuniyeti Hattı’nı arayabilir ya da www.denizbank.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.