Portföy Yönetimi, DenizPortföy tarafından bireysel ve kurumsal yatırımcılara yönelik sunulan özel bir hizmettir. Her yatırımcının değerlendirmek istediği tutar,

  • ihtiyaçları
  • yatırımcı profiline uygun risk ve vade sınırları,
  • getiri beklentileri göz önünde bulundurularak,
  • belirlenen kıstas oranı üzerinde getiri sağlanması hedeflenerek
  • belirlenen bir süre boyunca

uzman kişiler tarafından yurtiçi ve yurtdışı sermaye piyasası araçlarında değerlendirilir. DenizPortföy ’ün deneyimli portföy yöneticileri, değişebilen dünya ve Türkiye koşulları göz önünde bulundurularak, etkin portföy yönetimi yapmaktadır.

Yatırımlarının profesyonel ekipler tarafından değerlendirilmesini isteyen, kendi portföyünü yönetmek için zaman harcamak istemeyen, işlem bazında talimat verme imkânı bulunmayan, yatırım kararı sürecinin son aşamasında kendi seçimlerinin uygulanmasını tercih eden, birebir ilgi ve özen bekleyen yatırımcılar için uygundur.

Portföy yönetiminde vade açıktır. Portföye para eklemek ve portföyden para çekmek mümkündür. Ancak performansın en iyi şekilde görülebilmesi için minimum 6 aylık bir süre önerilmektedir. Tüm portföy performansları, hem kendi kıstasları hem de diğer yatırım araçlarının performansları ile karşılaştırılır.

Portföy durumları ile ilgili bilgilere yatırımcılar dilediği zaman ulaşılabilir. Portföylerin içeriği ve stratejiler hakkında bilgilendirme, yatırımcı gizliliği kurallarına ve özel taleplerine göre gerçekleştirilir. Portföy Yönetimi hesapları ile ilgili tüm detayları içeren, haftalık, aylık ve dönemsel Performans Değerlendirme Raporları ilgili periyotlarda yatırımcılar ile paylaşılır.

Portföy yönetimi ile ilgili detaylı bilgiye Özel Bankacılık Merkezlerimizden ulaşabilirsiniz.

Yatırım ürünleri; mevduat olmayıp, Denizbank A.Ş., ve diğer ilgili kuruluşların ya da Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun teminatı, garantisi, sigortası ya da herhangi bir yükümlülüğü altında değildir. Yatırım ürünleri, Devlet güvencesi altında değildir. Anaparanın yitirilmesi dâhil çeşitli yatırım riskleri içerebilir. Yatırım ürünlerinin geçmişteki performansları, gelecekteki performanslarının göstergesi değildir. Fiyatlar düşebilir ya da yükselebilir. Döviz cinsinden yatırım ürünleri, dövizdeki muhtemel dalgalanmalar nedeniyle anapara kaybı da dâhil kur risklerine maruz kalabilir. Burada yer alanlar dâhil yatırım ürünleri hakkında Banka tarafından sunulan herhangi bir bilgi hiçbir şekilde Banka’nın tavsiye veya önerisi ya da danışmanlık hizmeti olarak değerlendirilemez. Banka, yatırım ürünleri ile ilgili her türlü alım-satım şartlarını tek taraflı belirleme ve değiştirme hakkına sahiptir.

Ürünler ile ilgili soru veya şikâyetlerinizi iletmek için 0850 222 0 800 Müşteri Memnuniyeti Hattı’nı arayabilir ya da www.denizbank.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.