Birikimlerinizi döviz, mevduat, yatırım fonu, tahvil ve bono gibi TL cinsi yatırım araçlarında değerlendiren, anapara korumasını hedefleyerek riskli enstrümanlara yatırım yapmak istiyor ancak yüksek volatiliteden kaçınıyorsanız ve riskinizi dağıtmak istiyorsanız anapara koruma amaçlı fonlarını tercih edebilirsiniz.

Anapara Koruma Amaçlı Yatırım Fonu işlemlerinizi Özel Bankacılık Merkezlerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Bankacılık Anapara Koruma Amaçlı Yatırım Fonları

Koruma amaçlı fonlar, yatırımcının başlangıç yatırımının belli bir bölümünün, tamamının veya başlangıç yatırımının üzerinde bir getirinin, belli vade veya vadelerde yatırımcıya geri ödenmesini amaçlar. DenizBank Özel Bankacılık tarafından çıkarılan koruma amaçlı fonlar:

  • Deniz Portföy Özel Sektör Borçlanma Araçlarına Yatırım Yapan %110 Anapara Koruma Amaçlı Üçüncü Fon

Yatırım ürünleri; mevduat olmayıp, Denizbank A.Ş., ve diğer ilgili kuruluşların ya da Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun teminatı, garantisi, sigortası ya da herhangi bir yükümlülüğü altında değildir. Yatırım ürünleri, Devlet güvencesi altında değildir. Anaparanın yitirilmesi dâhil çeşitli yatırım riskleri içerebilir. Yatırım ürünlerinin geçmişteki performansları, gelecekteki performanslarının göstergesi değildir. Fiyatlar düşebilir ya da yükselebilir. Döviz cinsinden yatırım ürünleri, dövizdeki muhtemel dalgalanmalar nedeniyle anapara kaybı da dâhil kur risklerine maruz kalabilir. Burada yer alanlar dâhil yatırım ürünleri hakkında Banka tarafından sunulan herhangi bir bilgi hiçbir şekilde Banka’nın tavsiye veya önerisi ya da danışmanlık hizmeti olarak değerlendirilemez. Banka, yatırım ürünleri ile ilgili her türlü alım-satım şartlarını tek taraflı belirleme ve değiştirme hakkına sahiptir.

Ürünler ile ilgili soru veya şikâyetlerinizi iletmek için 0850 222 0 800 Müşteri Memnuniyeti Hattı’nı arayabilir ya da www.denizbank.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.